Kontakta oss på Gipeco

Som kund till Gipeco har du alltid nära till oss. Våra kunniga säljare kan med kort varsel förse dig med service, support och utbildning. De hjälper dig gärna att skapa en effektiv och välmående serviceorganisation. Vi arbetar nära utvalda återförsäljare i hela Sverige. Tillsammans kan vi upprätta en smart och genomtänkt materialstandard åt dig. Saknar du avtalspris på Gipecos produkter? Kontakta oss redan idag så hjälper vi dig!

Verkställande Direktör

Leif Carlsson

Dir: 036 18 19 15
Mobil: 0705 18 19 67
E-post: leif.carlsson@gipeco.se

Försäljningschef

Christofer Ohlsson

Mobil: 0708 88 34 04
E-post: christofer.ohlsson@gipeco.se

Produktchef

Thomas Svennerstam

Mobil: 0705 86 71 24
E-post: thomas.svennerstam@gipeco.se

Kemist

Per Thorell

Dir: 036 18 19 00
E-post: per.thorell@gipeco.se

Lagerchef /Kvalitets- och Miljöansvarig

Stefan Andersson

Dir: 036 18 19 01
Mobil: 0703 80 84 37
E-post: stefan.andersson@gipeco.se

Export

Hans Svensson

Mobil: 0705 13 79 43
E-post: hans.svensson@gipeco.se

Ägare och Innovatör

Mats-Erik Ohlsson

Mobil: 0705 18 19 10
E-post: meo@gipeco.se

 

Klicka på kartan för kontakt med återförsäljare eller Gipecos säljkår. Du kan även fylla i kontaktformuläret här nedan så kontaktar vi dig inom kort.

Kontaktuppgifter

Kundtjänst: 036-18 19 00
Order direktnummer: 036-18 19 25
E-post: info@gipeco.se

Adress

Gipeco AB
Kabelvägen 8
Box 3035
550 03 Jönköping

Har du frågor eller behöver du hjälp med något?
Använd gärna kontaktformuläret så kontaktar vi dig inom kort.
  

Kontakt- & anmälningsformulär

*Namn
*Företag
Adress
Postnr
*Ort
*E-post
*Telefon
Meddelande
*=Måste anges

Kontakt Danmark Export - Other Countries Kontakt Norge Kontakt Finland Kontakt Norra Norrland Kontakt Södra Norrland Kontakt Inre Svealand Kontakt Västra Götaland Kontakt Östra Svealand & Gotland Kontakt Östra Götaland Kontakt Södra Götaland & Öland